Sursă de alimentare Fortron FSP180-50FEB, Flex ATX, 180W
SHOPPING DE
- 14%
DAYS
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
OEM
9PA1806203
Producator
Fortron
Puncte de loialitate: 10
0 evaluări
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
In stoc 20 bucăți, livrare Luni
237,66 Lei
204,93 Lei
169,36 Lei fără TVA
Cel mai mic preț în ultimele 30 de zile: 204,64 Lei
169,36 Lei fără TVA
Descriere și parametri
FSP/Fortron Flex ATX FSP180-50FEB, vrac, 180W
Această unitate Flex ATX are o putere reală de 180 W. Dimensiunile sale reduse o fac ideală pentru aplicațiile Mini-ITX, chiar și în mediile industriale.
  • Sursă de alimentare pentru PC
  • Sursă de alimentare Flex ATX 12V
  • Real 180 W
  • Ventilator încorporat cu rulmenți cu bile de 40 mm
  • Îndeplinește noul standard de siguranță EN 62368
  • Nivel redus de zgomot
  • Eficiență tipică > 85%
  • Gama completă (90 - 264 Vac)
  • Consumul de energie în standby <0,5 W
  • Putere totală la 3,3V, 5V max. 61W
  • Putere totală la 3,3V, 5V și 12V max. 180W
SPECIFICAȚII TEHNICE
model fSP180-50FEB
Format Flex ATX
pFC PFC activ
Ventilator 40 mm, rulment cu bile
Dimensiuni (L x H x P) 81,5 x 40,5 x 150 mm
Putere 180W
Standarde de siguranță cB, CE, TUV, cUL, FCC
Conectori 1x conector 20 4 PIN pentru alimentarea MB
1x conector P4 (12V)
2x PATA (Molex)
1x SATA
1x FDD
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Conectori
Format sursă
Conectori pentru placa de bază
Eficiența resurselor
Cablaje modulare
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5083 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.2% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.