Alimentare de rezervă MHPower MPU700-12, UPS, 700W, sinusoidal pur
SHOPPING DE
- 2%
DAYS
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
AH2091470117
OEM
MPU-700-12
Producator
CARSPA
Puncte de loialitate: 29
0 evaluări
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
In stoc 2 bucăți, livrare Marti
598,77 Lei
586,79 Lei
484,95 Lei fără TVA
Cel mai mic preț în ultimele 30 de zile: 573,39 Lei
484,95 Lei fără TVA
Descriere și parametri
Alimentare de rezervă MHPower MPU-700-12
EAN: 8594199730036
Caracteristici și beneficii
Comutare automată în cazul unei defecțiuni a rețelei.
Încărcarea automată a bateriei externe.
Ieșire cu undă sinusoidală pură.
Specificatii tehnice
  • Performanţă: 700W
  • Capacitate: 1000VA
  • Tensiune baterie: 12 V
  • Curent de încărcare: 10 A
  • Frecvența de intrare AC: 45Hz ~ 65Hz
Protecție și securitate
Protecție la suprasarcină până la 130% putere.
Avertizare de suprasarcină până la arderea siguranței.
Caracteristici fizice
  • Umiditate de funcționare: 10% RH ~ 90% RH
  • Temperatura de functionare: 0~40°C
  • Dimensiunea produsului: 350mm x 145mm x 210mm
  • Greutate produs: 6,6 kg
  • Culoare: negru
Utilizare
Pentru baterie externa de 12V 50-150Ah.
Semnal sonor la trecerea la baterie.
Timp de rezervă
Pentru un consum de 100W, timpul de rezervă cu o baterie de 65 Ah este de 6,5 ore.
Pentru un consum de 200W, timpul de rezervă cu o baterie de 65 Ah este de 3,25 ore.
Pentru un consum de 300W, timpul de rezervă cu o baterie de 65 Ah este de 2,15 ore.
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5083 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.17% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.