SCYTHE SY1425HB12M Ventilator Glide Stream 140mm 1200rpm
SHOPPING DE
- 5%
DAYS
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
AH201063698
OEM
SY1425HB12M
Producator
SCYTHE
Puncte de loialitate: 4
0 evaluări
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
In stoc 1 bucăți, livrare Luni
86,02 Lei
81,61 Lei
67,45 Lei fără TVA
Cel mai mic preț în ultimele 30 de zile: 81,66 Lei
In stoc 1 bucăți, livrare Luni
67,45 Lei fără TVA
Descriere și parametri
Noul GlideStream 140 vine cu caneluri pe paletele ventilatorului pentru mai puțină rezistență la aer și inserții de cauciuc în orificiile de montare pentru a minimiza vibrațiile neplăcute. Un alt punct de interes sunt orificiile de montare compatibile cu ventilatoare de 120 mm. Specificații tehnice: Dimensiuni: 140 x 140 x 25 mm Viteza de rotație: 1200 rpm Nivel de zgomot: 29,5 dBA Debit de aer: 84,59 CFM Tensiune: 12 V Greutate: 130 g Conector: 3 pini (inclusiv adaptor Molex cu 4 pini) Tip rulment: alunecare
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5085 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.17% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.