SCYTHE KF1215FD18 Ventilator subțire Kaze Flex 120 mm 1800 rpm
SHOPPING DE
- 5%
DAYS
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
AH201063892
OEM
KF1215FD18
Producator
SCYTHE
Puncte de loialitate: 3
0 evaluări
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
In stoc 1 bucăți, livrare Luni
83,43 Lei
78,94 Lei
65,24 Lei fără TVA
Cel mai mic preț în ultimele 30 de zile: 78,99 Lei
In stoc 1 bucăți, livrare Luni
65,24 Lei fără TVA
Descriere și parametri
Scythe Kaze Flex 120 Slim Structura rulmentului FDB (Fluid Dynamic Bearing) este realizată din metal comprimat de înaltă calitate, ceea ce contribuie la frecare scăzută și la o durată lungă de viață Carcase și răcitoare Specificații Nume model: Kaze Flex 120 Slim Model-Nr.: KF1215FD18 Dimensiuni: 120 x 120 x 17 mm Viteza ventilator: 1800 rpm (±10%) Nivel de zgomot: 30 dBA Debit aer: 50,79 CFM = 86,5 mH/h = 25 m3/h Presiune static : 12 V Amperaj: 0,18 A Putere de intrare: 2,16 W Conector: 3 pini Accesoriu: Adaptor Molex, 4x șuruburi, Rulment: Rulment dinamic fluid de precizie sigilat MTTF: 100.000 ore (25°C)
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5083 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.2% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.