Kingston DC3000ME/15.36TB/SSD/2.5"/U.2/5R
SHOPPING DE
- 28%
DAYS
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
AH2050601008
OEM
SEDC3000ME/15T3
Producator
KINGSTON
Puncte de loialitate: 1193
0 evaluări
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
In stoc 4 bucăți, 21.5.2026 la dumneavoastră
33 040,09 Lei
23 877,18 Lei
19 733,21 Lei fără TVA
Cel mai mic preț în ultimele 30 de zile: 16 211,65 Lei
19 733,21 Lei fără TVA
Descriere și parametri
Kingston DC3000ME - unitate SSD pentru centre de date
[imagine]
Protecție și criptare încorporate
Utilizare în diverse aplicații
  • Inteligenţă artificială
  • HPC
  • OLTP
  • Bază de date
  • Infrastructură cloud
  • Calcul de margine
Parametri tehnici
Model: Kingston DC3000ME
Capacitate: 15360 GB
Tip unitate: U.2, 2,5” x 15 mm
Interfață: PCIe NVMe Gen5 x4 (compatibil cu versiunile anterioare ale gen 4)
Viteză de transmisie:
  • Scriere - 9.700 MB/s
  • Citire - 14.000 MB/s
Temperatura de funcționare: 0 - 70°C
Dimensiuni: 100,50 mm x 69,8 mm x 14,8 mm
Greutate: 152,3 g
Durată de viață: 2000000 h MFTB, 28.032TB, 1DWPD (5 ani)
Garanție și asistență
[imagine]
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5083 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.17% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.