Sistem de alimentare de urgență CyberPower (EPS) 1000VA/700W
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
OEM
CPS1000E
Producator
Cyber Power Systems
Puncte de loialitate: 49
0 evaluări
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil, prin urmare nu este posibil să îl comandați.
Verificați și produsele alternative. Cu siguranță vă veți alege ceva.
Descriere și parametri
EAN: 4712364141898
Tehnologia de operare
Line-Interactive, AVR (Boost & Buck)
Performanţă
1000VA, 700W
Intrare
Dimensiune tensiune 140 ~ 300V
Interval de frecvență 50 / 60 Hz +/- 5 Hz (detecție automată)
Tensiune de intrare DC 12V
Protecție la supratensiune
Surge Spike până la 400V; Actualizare firmware pentru suprasarcină de tensiune pe termen lung
Ieșire AC
O singură fază
Tensiune de ieșire 0~40% sarcină Sinusoidal pur pentru 220V +/- 10% sarcină 40~100% Sinusoidală aproximativă pentru 220V +/- 10%
Frecvența de ieșire 50 / 60Hz +/- 1%
Timp de comutare (tipic) < 10 ms
Protectie la suprasarcina
Pe utilitate: întrerupător pe baterie: limitare internă a curentului
Prize de ieșire
2 x Schuko
Certificate
CE, SONCAP
Indicație de stare
Indicatori: Pornit, Afișaj LCD
Alarme sonore: funcționare baterie, descărcare baterie, suprasarcină
Caracteristici speciale
Curent de încărcare 15A
Comutator ByPass: Da
Baterie: Opțional
Display LCD: Da
Comutator manual: Nu
Port de comunicație: Nu
Dimensiuni fizice
Dimensiuni (mm): 153 x 208 x 230
Greutate (kg): 9,4
Roți: Nu
Timpul de rezervă al INVERTORULUI CYBERPOWER de 1KVA atunci când se utilizează bateria opțională de 12V/200Ah
  • 25% sarcină (125W) - 10 ore
  • 50% sarcină (350W) - 4 ore
  • 75% sarcină (525 W) - 2 ore 36 minute
  • 100% sarcină (700 W) - 1 oră 42 minute
Imagini de produs
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Vrsta robe
Calculatoare, laptopuri și tablete
Utilizare
Sistem de alimentare de urgență (EPS)
Putere amperaj (VA)
1000
Număr de sertare
2
Execuţie
Tower
Topologie
Line-Interactive
Faza (intrare / ieșire)
1:1
Comunicare
Fără
Opțiuni
Prelungirea timpului de rezervă
Protecția rețelei de date
Nu
Protecția rețelei telefonice
Nu
Tip ieșire
SCHUKO
Producător
Cyber Power Systems
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5085 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.17% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.