GEMBIRD Suport TV WM-S80F-01, 37"-80" (50kg), subțire, fix
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
OEM
WM-S80F-01
Producator
Gembird
Puncte de loialitate: 3
0 evaluări
Stoc epuizat
Acest produs nu mai este disponibil, prin urmare nu este posibil să îl comandați.
Verificați și produsele alternative. Cu siguranță vă veți alege ceva.
Descriere și parametri
GEMBIRD Suport TV WM-S80F-01
Suport pentru televizor pentru cea mai bună experiență TV.
Caracteristicile produsului
Suportul este fabricat din oțel solid și plastic ABS.
Suportă majoritatea televizoarelor de la 37" la 80".
Capacitatea maximă de încărcare a suportului este de 50 kg.
Compatibilitate
Suportul este compatibil cu standardul VESA.
  • 200 x 100 mm
  • 200 x 200 mm
  • 300 x 200 mm
  • 400 x 200 mm
  • 300 x 300 mm
  • 400 x 300 mm
  • 400 x 400 mm
  • 600 x 400 mm
Instalare
Suportul este subțire, iar distanța față de perete este de numai 17 mm.
Livrăm cu toate materialele de instalare necesare.
Produs EAN: 8716309126199
S-ar putea să vă intereseze
Parametrii
Tip accesoriu
Suporturi
Producător
Gembird
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5083 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.17% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.