Carspa UPS600-12 12V/230V 600W convertor de tensiune cu încărcător 12V/10A și funcție UPS
SHOPPING DE
- 8%
DAYS
Foto ilustrativa
Numărul comenzii
AH2091470049
OEM
UPS600-122
Producator
CARSPA
Puncte de loialitate: 17
0 evaluări
SHOPPING DAYSSHOPPING DAYSSHOPPING DAYS
In stoc 2 bucăți, livrare Marti
378,17 Lei
348,32 Lei
287,87 Lei fără TVA
Cel mai mic preț în ultimele 30 de zile: 339,86 Lei
287,87 Lei fără TVA
Descriere și parametri
Seria CARSPA UPS - invertor cu încărcător funcționează ca încărcător, convertor de frecvență și UPS off-line în același timp. Această tehnologie asigură funcționarea continuă a echipamentului dvs. chiar și după o pană de curent. Trebuie doar să conectați o baterie de dimensiunea de care aveți nevoie Caracteristicile produsului: - Prize cehești - Transmitere ultra-rapidă a releului: <8 ms - L.I.T: tehnologie cu interferențe reduse - Circuit de protecție universal: suprasarcină, scurtcircuit, protecție la supraîncălzire, asigură o durată lungă de viață a bateriei, pornire ușoară. - Încărcare automată în 3 faze a încărcătorului de baterii intern - Port USB: 5V 500mA - Optați pentru propriul timp de rezervă AC alegând baterii diferite! Funcție de protecție: - Tensiune scăzută: alarmă și oprire - Protecție la supratensiune - Protecție la suprasarcină - Protecție la temperatură - Protecție la scurtcircuit - Protecție împotriva polarității inverse - Pornire ușoară - Resetare automată - Protecție la împământare Parametrii tehnici: -Dimensiuni: 330 x 150 x 58mm -Greutate: 2,1 kg -USB-UN -12V/230V -Putere de ieșire 600W continuu, 1200W de vârf -Undă sinusoidală modificată
Parametrii
Vrsta robe
Consiliere
Cele mai frecvente intrebări (FAQ)
Ce se întâmplă dacă cartușul nu se încadrează în imprimanta mea?
Ce firma de transport îmi va livra?
De unde știu cand va fi livrat coletul?
Unde este pachetul cu comanda mea?
Când trebuie să trimit o comandă pentru a fi livrată in 48 de ore?
Pot plăti curierul cu un card?
Ne pare rău, dar compania de curierat Urgent Cargus nu acceptă plata cu cardul.
Unde pot găsi factura?
Pot să-mi fac o comandă prin telefon?
Este posibil să ridicați bunurile personal?
Din păcate, nu avem această posibilitate. Vom fi bucuroși să vă trimitem comanda prin Urgent Cargus.
Trebuie să mă înregistrez atunci când cumpăr?
Cum fac o reclamație și cât durează rezolvarea acesteia?
Este posibil să ridici produsele personal?
Ce înseamnă plata online prin card?
Ce sunt punctele de loialitate?
Când primesc puncte de loialitate și le pot răscumpăra?
Ai nevoie de ajutor? Te vom ajuta.
Consultant
de selectie
Puncte de distribuire. Până la 5085 puncte de colectare.
Gamă largă la alegere. Oferim mai mult de 43000 produse.
La noi veți avea timp. Puteți returna marfa în termen de 30 de zile.
Vă vom răsplăti. Veți primi puncte de loialitate pentru fiecare achiziție.
Clienții ne laudă
90.17% dintre clienți ar recomanda magazinul nostru ca fiind de încredere.